Gizlilik

Gizlilik

Hazırladığımız projeler veya sağladığımız hizmetlerin içeriğini ziyaret etmeniz, içeriğindeki tüm bilgileri okuyarak anladığınız anlamına gelmektedir. 

Taraflara yüklenecek yasal sorumluluk ve güvenlik şartları aşağıda belirtilmiştir. Innovasyon IT Web gizlilik politikası içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. 

Yukarıda tanımlanan herhangi bir web sayfasını ziyaret etmeye başladığınız andan itibaren belirtilen şartlara kasıtlı ya da kasıtsız olarak uyulmaması halinde, Innovasyon IT Web ilgili kişi veya kişiler hakkındaki her türlü kanuni hakkını saklı tutar. 

• Sitede kullanılan her türlü tasarım ve yazılım hakkı Innovasyon IT Web aittir. İzinli yada izinsiz hiçbir şekilde geçici ya da kalıcı olarak çoğaltılamaz veya kopyalanamaz. 

• Web sayfasının sorunsuz bir şekilde çalışmasını engelleyici ya da web sayfasına zarar verici herhangi bir faaliyette bulunulamaz. 

• Web sayfasında kullanılan bilgi ve içeriklere virüs veya herhangi bir zararlı yazılımla zarar verilemez. 

• Yasal durumlar haricinde web sayfalarında belirtilen elektronik posta (e-mail) adres(ler)inin mail listelerine kaydı, sitelerde bulunan mevcut elektronik formların amacı dışında kullanılması kesinlikle yasaktır. 

Innovasyon IT Web sağladığı web hizmetlerinden yararlanılarak hazırlanan bir web sayfasında tasarım, yazılım ya da içeriklerden kaynaklanan doğabilecek herhangi bir yazılımsal ya da donanımsal zarardan sorumlu tutulamaz. Sitenin sorunsuz ve hatasız bir şekilde zararlı yazılımlardan arındırılımış olarak web ortamında yayınlanmaya başlaması ile ilgili Innovasyon IT Web e kanuni bir sorumluluk yüklenemez. 

Web sayfasında kullanılan içerikler ile ilgili tüm yasal sorumluluk sitenin hazırlanması için Innovasyon IT Web in sağladığı web hizmetlerinden yararlanan gerçek ya da tüzel kişilere aittir. Site içi ve(ya) site dışı kullanılan tüm internet bağlantıları ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.