Profesyonel Web Tasarımı

Profesyonel Web Tasarımı

Neden Profesyonel Web Tasarımı ?
Her şirketin bir web sitesi olabilir ama profesyonellik sizin şirketiniz için fark yaratabilir. Sadece görünüş yada tasarım olarak sitenizin güzel görünmesi önemli değil , içerik olarak ta dolu bir sitenizin olması gerekmektedir.
Günümüz teknlojilerinin gereği olarak bir takım dünya standartlarının bilinmesi gerektiğini düşünüyoruz. İnternet kullanıcıları birçok cihaz ve platformda sitenizi inceliyor ve sitenizin kurumsallığına göre sizinle çalışmaya karar veriyorlar o yüzden de tüm tarayıcılar ile birebir uyumluluk siteniz için çok önemli oluyor.

Kurumsal Bir Web
Yeni Kanunların zorunluluğundan dolayı özellikle sermaye şirketlerinin sahip olması gereken Kurumsal Web Tasarımı sizler için en ince ayrıntılara dikkat edilerek hazırlanmakta ve kullanıcılarınıza sunulmaktadır.
Şirketiniz ile ilgili tüm dokümanları toplanmakta Türk Ticaret Kanunu da yer alan şirket modellerinin uygulaması gereken prosedürleri bir bir hazırlanmaktadır.
Yeni Türk Ticaret Kanununa göre denetime tabi tüm şirketler kurumsal web tasarımı yaptırmak ve kararlarını bu web sitesinde yayınlamak zorundadır.
Biliyoruz ki ;
Kurumsal web sitesi; yapısı ve içeriği itibari ile kurumunuza reelde katkı sağlayabilmelidir. Kurumların kendileri hakkında bilgi edinmek isteyen kullanıcılara, maksimum düzeyde kullanılabilirlik olanağı sunan kurumsal web siteleri tasarlayıp sunmaları etkin kullanım için çok önemlidir.
Şirketin kurumsallığını gösteren, dinamik site görünümü ile birlikte Sosyal Medya sayfa tasarımlarının da son derece ön planda olduğu kurumsal web tasarımlarıdır. Her yerde her zaman kurumun sunumu aynı olmalıdır.
Kurumsal web tasarımının aynı zaman bazı teknik özelliklere sahip olması gerekmektedir. Öncelikle teknolojinin izin verdiği en üst hız sınırlarında bir sunucudan yayınlanması gerekmektedir.
Tüm tarayıcılar ile birebir uyumlu olmalıdır. Özellikle iş dünyasında çok sık kullanılan mobil uyumluluğu son derece önemlidir.
Hiçbir şekilde bozuk bir görüntü olmamalıdır. Sonuçta kurumsal bir web sitesinin genel kullanıcı kitlesi iş dünyası olacaktır.
Uydu Siteler
Uydu Web Sitesi , küçük ve hatta mini , sadece 4 veya 5 sayfalık web sitelerdir. Farklı bir kelime anlamı ile mini site denilebilir. Özellikle ürün yada hizmet odaklı yaptığımız web sitelerimizdir. Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için domainin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz.
Sizin için , ürün veya hizmet adını içeren alan adı ile birlikte % 100 arama motoru alt yapısı ile oluşturarak son derece verimli siteler oluşturuyoruz. Uydu Siteyi sürekli güncelleyerek arama motorlarından en iyi verim almasını sağlıyoruz.