Emsaş ve Innovasyon…

Emsaş ve Innovasyon…

2007 yılından beri, hizmet veriyor, birlikte yürüyor, dijital çağı birlikte yakalıyoruz… Dile kolay On Dört yıl! 

1975 yılında kurulup, elektrik konusunda edindiği bilgi ve tecrübeyi ısıtma sistemlerinde kullanarak elektrikli kat kaloriferleri üretimi yapmaya başlayan Emsaş, uzun bir Ar-Ge çalışması sonucunda birçok ürününe Türk Patent Enstitüsü tarafından Faydalı Model belgesi alarak, 2006 yılında laboratuvar ve hastane ekipmanları üretmeye başladılar.

2007 yılında Kurumsal bir web sitesi tasarım hizmeti ile başlayan serüvenimiz, SEO, İnternet Reklamcılığı, CRM gibi destek ürünlerimiz ile pekişti.

Bu süreçte üretimi yapılan birçok ürün, Arama Motorlarında ki aramalarda ilk sayfada ilk sırada yer aldı. #SEO ile gelen #satış başarısını, internet reklamcılık (#google #Ads) stratejimiz ile pekiştirip, aktif #CRM müşteri takip ve süreç yazılımlarımız ile destekleyerek güzel bir #satış başarı hikayesine dönüştürdük.
 
Bu süre Naldöken’deki imalathanesinden çıkıp Manisa’daki fabrikasına taşınan Emsaş, sırasıyla metal işleme bölümü, elektrostatik boya hattı, poliüretan basım hattı, plastik vakum hattı ve en son montaj hattını kurdu.

Emsaş’ın Türkiye genelinde ısıtma soğutma ve medikal alanında çeşitli şehirlerde 80 servis noktası var olup, dünya genelinde 50 ülkeye aktif ihracatları bulunmaktadır.

Birlikte nice senelere, iyi ki varsınız ki yanınızdayız…