Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medyanın gücü artık engellenemez bir boyuta geldi bu kesin. Peki milyonlarca insanın kullandığı bu sosyal ağlardan şirketiniz ne derecede faydalanabiliyor ?
Bloglar
Sosyal medyanızın zenginleşmesi ve tanıtımımız için bloglarınızı aktif hale getiriyor, makalelerle besleyerek ve bu makaleleri diğer sosyal araçlarımızla paylaşıp, marka değerlerimizin artışını sağlıyoruz. Ayrıca sitemizde yayımlanan güncel bilgileri de bu bloglarda paylaşıyoruz.
Facebook
Facebook sayfanızı şirket konseptinize göre hazırlıyor, Facebook sayfanızın ikonu sitenizde yayımlıyor, siteniz üzerinden beğeni artışı sağlıyoruz. Facebook hesaplarınızı sürekli güncel haberler ile destekleyerek marka değerinizin artışını sağlıyoruz. İstenildiğinizde firmanıza özel Facebook uygulamaları da yazabiliyor ve yönetimini yapabiliyoruz.
Instagram
Instagram hesabınızı şirket konseptinize göre hazırlıyor, Instagram hesabınızın ikonu sitenizde  yayımlıyor, sektördeki  ve diğer takipçi sayısı legal yöntemlerle arttırıp, hesaplarımız sürekli güncel haberler ve yapılanlarla destekliyoruz. Ayrıca sitenizde yayımlanan güncel bilgileri de Instagram hesabınızdan paylaşıp etkin bir kullanım sağlıyoruz.

Twitter, Pinterest, Linkedin, FriendFeed,  Delicious, Tumblr ve Flickr
Gerekirse bu sosyal medya araçlarının da etkin kullanımı sağlayarak , yaptığımız paylaşımlarla şirket ve marka değerimizi buralardan da arttırıyoruz.