Mobil Site ve Uygulamalar

Mobil Site ve Uygulamalar

Günümüz teknoljilerine ayak uydurmak için Mobil Web sitesi oluşturmak çok önemli bir hale gelmiştir. Tablet ve Akıllı telefonlarda herhangi bir siteye girmek istediğiniz zaman kullandığınız cihaz eğer o sitenin bir mobil versiyonu yoksa normal siteyi açmak isteyecektir. Tabi o sitede bulunan görsellerin boyutu bir PC yada diz üstü bilgisayar için hazırlandığından mobil cihaz o resimleri küçültmeye çalışacak ve bunun için zaman hazırlayacaktır. Bu harcadığı zaman sizin için büyük kayıptır.
 
Hazırlattığınız web sitesi nasıl hazırlanmışsa hazırlansın, mobil bir platform için ayrı bir mobil site hazırlatmanız prestijiniz ve bulunabilirliğiniz için çok önemlidir. 
 
Artık internet kullanıcıları çoğu bilgiye mobil cihazlarından ulaşıyor ve mobil cihazların doğrultusunda aradıkları bilgileri kullanıyorlar. 
 
Innovasyon IT Web olarak IOS, android başta olmak üzere tüm işletim sistemleri için çok daha hızlı siteler hazırlayarak firmanızın prestijini mobil ortamda da arttırmak için buradayız... 
 
IOS Uygulamaları
Iphone ve ipad, firmaların ve kurumların içerisinde olmak istedikleri bir mobil platform olmayı başarıyor. Firmanıza yada projenize ait bir uygulama yapıldığında bu popüler medya platformu üzerinden ürünlerinizin satışını sağlayabilir ve markanızın piyasadaki yerini sağlamlaştırabilirsiniz. iOS uygulama tasarımı ve geliştirme işi ciddi ve planlı bir programlama gerektirmektedir. Tüm IOS uygulama tasarımı işlerinizle ilgili Innovasyon IT Web hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece web sitenizde yapmış olduğumuz çalışmaların iOS üzerinde entegresyonunu sağlayıp mobil dünyaya ki yerinizi almış olursunuz.
 
Android Uygulamaları
Android uygulamaları da tıpkı IOS uygulamaları gibi benzer tablet ve mobil cihazlarda şirketinizin prestijini arttırabilecek bir platformdur.  Android arkasındaki Google desteği ve açık kaynak kodun gücü ile her geçen gün daha da popülerleşerek mobil piyasada yer edinmektedir. Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda bir android uygulaması istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz.