• Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00
  • Adres: Akdeniz Caddesi No:1 K.3, D.309 Pasaport İzmir

İnternet Satış Danışmanlığı

İnternet Satış Danışmanlığı | İnternet Satış Danışmanlığı Firmaları İzmir
Bizim işimiz, müşterilerimize e-ticaret konusunda danışmanlık yaparak, online satışlarını artırmalarına yardımcı olmaktır. Birçok farklı sektörden müşterilerimize hizmet veriyor ve ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz.
 
Güçlü bir iletişim kurarak ihtiyaçlarınızı anlamak, hedeflerini belirlemek ve onlara en uygun stratejileri sunmak için çalışıyoruz. Bununla birlikte, müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır ve onlarla birlikte çalışarak uzun vadeli iş birlikleri kuruyoruz.
 
İnternet satış danışmanlığı hizmetlerimiz, müşterilerimize online satışlarını artırmak için gerekli olan her şeyi kapsar. Bu, e-ticaret sitesi tasarımı, ürün yönetimi, stok takibi, ödeme yöntemleri, kargo yönetimi, Türkiye içi pazarlar, yurt dışı pazarlar, pazarlama stratejileri ve müşteri hizmetleri gibi konuları içermektedir.

Neyi farklı yapıyoruz ?

Bizim yaklaşımımız, müşterilerimizin işletmelerini en iyi şekilde anlamak ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktır. Bu nedenle, müşterilerimizin işletmelerinin tamamı hakkında detaylı bilgi toplarız ve işletmeleriyle ilgili özel bir strateji oluştururuz.


 İnternet Satış Danışmanlığı Referanslarımızdan

Akiş İş Elbiseleri Akiş İş Elbiseleri Sitesi
Toptan Çiçek Al Toptan Çiçek Al Sitesi
Kehribar Orgz. Gıda Temizlik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kehribar Gıda Sitesi
Ohbe Danışmanlık Ohbe Danışmanlık Sitesi
Yaman Ökçe Yaman Ökçe Sitesi
Asya Metal Ltd. Şti. Asya Metal Sitesi
Papila Kozmetik Ltd. Şti. Papila Kozmetik Sitesi